Zpracování účetnictví a vedení účetnictví

Vedení účetnictví - kompletní zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence, sestavení účetních závěrek, zasílání pravidelných reportů z účetnictví, rekonstrukce účetnictví, příprava podkladů z účetnictví pro získání úvěrů a dotací, on-line přístup do účetního software, přiznání DPH, kontrolní hlášení k DPH, souhrnná hlášení, statistické výkazy. 

Daňové přiznání

Zpracování daňového přiznání, jednání s úřady, zastupování při kontrolách, Silniční daň a daň z nemovitých věcí

Naše činnost zahrnuje:

Mzdy

Zpracování mezd a související personální poradenství, zpracování výkazů, jednání s úřady a pracovně-právní poradenství, přihlášky/odhlášky zaměstnanců na sociální správě a zdravotních pojišťovnách, roční přehledy a zúčtování daní, příprava platebních příkazů, optimalizace mezd prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů.

Ekonomické a účetní poradenství

Potřebujete poradit se zpracováním podnikatelského záměru, se založením obchodní společnosti nebo s finančním řízením podniku? Potom doporučujeme naše ekonomické poradenství, které využijete při každodenních činnostech v malé i velké firmě.

Účetní poradenství potom slouží při zpracování a vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, sestavování účetních závěrek, při zpracování daňového přiznání a dalších souvisejících činností.